Stawiajmy na kreatywność!

MyVinci_Kreatywnosc3

Edukacja domowa wezwie wszystkie swoje zdolności do tworzenia i utrzymywania dyscypliny środowiska. Trzeba udoskonalić lub przedefiniować swoje role nieco pomieścić bycia nauczycielem i rodzicem. Upewnij się, że całą tę sytuację poprzez zanim stał nauczyciel że szkoły do ​​domu. Upewnij się, że masz kwalifikacje i gotowy przed próbuje ją. Pomyśl o swoich dzieciach, jak również, jeśli chodzi o homeschooling.

Znaleźć kilka sposobów, aby się usamodzielnić dzieci uczący. Nie musisz nadzorować wszystko Twoje dziecko robi. Muszą wiedzieć, co trzeba zrobić, jeśli przedstawi go dla nich i jak dążyć do ich spełnienia. To pomoże im być odpowiedzialny za swój czas, kiedy dowiadują się, że pauza jest przerwana, jeśli nie skutecznie zarządzać swoim czasem. Wziąć udział rodzin w całej swojej okolicy. Będziesz korzystać z innych rodzin, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami. Można zrobić kilka naprawdę wspaniałych przyjaciół, jak również, gdy doradzać innym. Twoje dzieci będą mogły spędzać ze sobą i zaprzyjaźnić. To może być trudne dla homeschooled dzieci do przyjaciół, ponieważ nie są spędzać czas w klasie z innymi dziećmi. Pierwsze wraz z innymi rodzinami homeschooling pomaga. Z wszystkich tych nowych informacji do Państwa dyspozycji, należy prawdopodobnie zdolne do podejmowania świadomej decyzji. Weź to, co zostało pokazane tutaj i użyć go, aby skutecznie uczyć dzieci. Będziesz więź z dzieckiem ucząc ich tego, czego potrzebują, aby przetrwać w tym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>