Pierwsza edycja konkursu Porcja Pozytywnej Energii rozstrzygnięta

PPE

Profesorowie może być ogromna pomoc wam po drodze. Zadawaj pytania i zaoferować pomoc, gdy jej potrzebujesz. Nie tylko pomaga kariera dostać pracę, gdy absolwent, ale również pomóc wypełnić niepełnym wymiarze czasu pracy w kampusie i pobliskich obszarów. Będzie łatwiej odnieść sukces, gdy tych wokół ciebie poważnie o nauce też. To nie znaczy, ty i twoi przyjaciele nie mogą się bawić. Można znaleźć przyjaciół, które mają zrównoważone podejście do college'u. Wiesz co campus numer telefonu bezpieczeństwo jest. W przeglądarce musi być w łatwy sposób szybko i łatwo skontaktować bezpieczeństwa lub policję. Miejmy nadzieję, że nie trzeba będzie ten numer, ale nadal ważne jest, aby ją mieć.

Wybierać przedmiotów z sobą. Twój pierwszy rok studiów jest czas na eksperymenty. Jeśli masz ważny test następnego dnia, czytaj dalej. To może rzeczywiście pomóc, aby przetworzyć te informacje podczas snu. Twój mózg sprawia, że ​​połączenia, jak śpi udostępnianie informacji o wiele bardziej elegancko niż można zrobić w czasie swoich jawie. To zajmie trochę czasu, aby zbudować nowe przyjaźnie. Można spotkać ludzi, pokazując się wcześnie i zacząć poznać swoich kolegów z klasy. Możesz pomóc osobom, które proszą, jeśli w klasie jest właściwe miejsce. Jest to również prosty sposób na przełamanie lodów i rozpocząć rozmowę. Można spotkać wiele osób, korzystając z orientacji i przy pewnej partii events.A studentów nie znam nikogo i czuję się samotna. Im szybciej zaczniesz spotykać się z ludźmi, tym szybciej zaczniesz czuć się jak pasują.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>