Otyłość? Nie, dziękuję!

jakie_matki

Czy rozważa opcję dla swojego dziecka homeschooling z publicznej szkoły i nauczania jej w domu? Czy szukasz informacji na temat szczegółów, jak to, co działa, a co nie przed podjęciem decyzji? Wielka liczba rodziców wydają niezdecydowany wziąć na siebie odpowiedzialność i wyzwania, które pochodzą z homeschooling i sprawia, że ​​informacje o homeschooling; potrzebują informacji. Czytaj dalej, do jakiejś wielkiej homeschooling i lepiej zrozumieć, jak działa. Nie będziesz żałować, że nie. Musisz dać dzieciom czas wgłębienie, gdy idziesz przez twój dzień w szkole. Będą one wzrastać nienawidzić nauki, jeśli studiować godzinami. Daj im możliwość odpoczynku trochę lub po prostu nic nie robić. Ostatecznie to będzie dobre dla wszystkich wiele dobrego. Nawet jeśli unikanie złych wpływów, nie ma potrzeby, by mieć zewnętrzne społecznych interaction.Plan termin bawić się z innymi dziećmi z sąsiedztwa. Idź na miejscowym parku i zachęcić dziecko do zabawy z innymi tam.

Jedną z zalet jest to, że homeschooling pozwala Ci wolność do wychowania dziecka w sposób, że dziecko uczy się najlepiej. To może pomóc dziecku do efektywnego uczenia się. Bądź kreatywny i eksperymentować ze swoimi dostawami. Można dokonać pewnych zasobów, które mogą mieć pod ręką. Możesz tworzyć własne karty flash zamiast kupowania ich. Masz dzieci uczestniczą w projekcie, a oni dowiedzieć się jeszcze więcej zabawy. Edukacja domowa oferuje swoje dziecko doświadczenie uczenia się jeden-na-jednego, że zbyt tłoczno system szkół publicznych. Pozwoli to można podjąć działania w chwili, gdy są powiadamiani o ewentualnym deficytu w nauce. W domu jest sposobem na zapewnienie możliwości, które przepełnione szkoły publiczne nie. Będzie to podkreślić mocne strony oraz obszary, które potrzebują pomocy, aby złapać się dziecka. Upewnij się, że zrobić wiele badań procesu dokładnie przed podjęciem decyzji Homeschool. Istnieje mnóstwo różnych miejscach można znaleźć, aby pomóc w dokonaniu tego wyboru.

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>