O magazynie

 

Magazyn O szkole.pl 

EDUKACJA – WYCHOWANIE – DYDAKTYKA – WIEDZA – KULTURA

Nowoczesne pismo skierowane do środowisk oświatowych.

Czytają nas przede wszystkim nauczyciele i dyrektorzy placówek edukacyjnych (od przedszkoli po szkoły średnie).

Zawartość magazynu O szkole.pl

Merytoryczna zawartość magazynu, to przede wszystkim materiały dotyczące szeroko pojętego życia szkoły. Publikujemy ważne informacje dotyczące zmian w oświacie, prezentujemy najciekawsze wydarzenia i inicjatywy skierowane do środowisk edukacyjnych, rozmawiamy z ludźmi bezpośrednio związanymi z edukacją.

W sekcji „Na tablicy” omawiamy zagadnienia związane z dydaktyką, wychowaniem i szeroko pojętą szkolną praktyką, przedstawiamy propozycje innowacyjnych rozwiązań, oferujemy wsparcie w codziennej pracy. Na talerzu – to najmłodszy merytoryczny dział z sekcji „Na tablicy”. Obejmuje tematy z zakresu zdrowego odżywiania, edukacji zdrowotnej i promocji mądrych postaw żywieniowych.

Wokół szkoły – zamieszczamy tu aktualności, wydarzenia, zapowiedzi ciekawych konferencji, podsumowania wartościowych inicjatyw oraz wszystko, co dotyczy sportu, rekreacji i turystyki szkolnej.

Na życzenie czytelniczek magazynu (81 proc. naszych odbiorców stanowią kobiety) na początku 2011 roku pojawiły się nowe działy w sekcji „Po lekcjach”: Higiena i zdrowie, Uroda, Kuchnia, Kultura i Dom.

Magazyn i portal cały czas rozwija się i zmienia dbając o potrzeby czytelników.

1


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>