MultiPad 2 Ultra Duo 8.0 3G – ultra cienka mobilność

Bez nazwy

Twoje dzieci potrzebują spokojnego miejsca bez zakłóceń w której się uczyć. Czynią ten obszar oddzielony od pokoju zabaw. Upewnij się, że dzieci mają jakieś miejsce do przechowywania materiałów eksploatacyjnych, gdy nie jest w użyciu. Upewnij się, że jesteś do tego uprawnioną homeschooling przed rozpoczęcia homeschooling. Pomyśl o relacjach z dziećmi; usiąść i ewentualnych problemów przed homeschooling. Wysokie młodszych, którzy są homeschooled musi koncentrować się na przejściu ich GED w końcu. Twoje dziecko na egzamin GED praktyce przed rozpoczęciem każdej części programu nauczania. To daje Tobie i zrozumienie tego, co oni wymagają pomocy.

Musisz wiedzieć, że homeschooling będzie łatwe. Będą sytuacje, w których trzeba będzie dokonać dzieci czytać ich książki. Studiowanie karty flash i czytanie książek o długich przedmiotów nie są zainteresowani nie jest zabawa dla nich. Użyj nagrody lub nagród do dzieci myślą, że nauka jest ekscytujące, kiedy wydaje się znudzony nawet nudnych części homeschooling. Nie będzie w stanie wykładać własne dziecko w sposób, jak nauczyciel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>