Europeana Video Remix – konkurs na najlepszy remiks archiwów Europeany

Europeana_video_remix_595

Możesz czuć się przytłoczeni, kiedy zaczynają bardzo kolegium. Trudno opuścić swoje dzieciństwo w domu i się wokół grupy uczelni! Ten artykuł jest skierowany do tych, którzy mają pewne obawy, czy zamieszanie o tym, jak skutecznie sprawiają, że życie studenckie. Lek na czytanie, aby dowiedzieć się, jak cieszyć się kolegium. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo kosmetyków razem do szkoły. Te elementy są ważne i zostanie szybko wyczerpany, ze wszystkimi czasami, że będzie ich używać. Zakup kosmetyków luzem może pomóc zaoszczędzić pieniądze na tych najczęściej używanych przedmiotów. Zrób listę kontrolną wszystkich potrzebnych narzędzi i pożądanych lub przed przygotowaniem dostaw dla każdego nadchodzącego trakcie studiów. Musisz więc nie trzeba nieustannie prosić rodziców o pozycji weekly.This jest szczególnie coś do zrobienia, jeśli będziesz daleko od domu. Dowiedz się o granty i stypendia, które mogą pomóc w edukacji. Wielu studentów nie wie, że może pomóc uczelni o wiele łatwiejsze. Można również ubiegać się o wielu dotacji lub pożyczek studenckich, nawet zabrać.

Weź ogólny wymóg Ed swój pierwszy semestr. Jeśli jesteś świadomy klasy, które należy podjąć w celu absolwenta, wziąć go wcześniej, tak, że można dostać się do klas cieszyć później. Nie chcesz, aby znaleźć się samotny senior wśród klasy składającej się tylko z pierwszym roku studiów. Spłacić saldo karty kredytowej w pełni każdego miesiąca. Pomoże to z ponoszeniem opłat za późno i zainteresowanie. Chociaż może ulec pokusie, aby wykorzystać je do celów rozrywkowych, być surowa wobec siebie o swoje finanse. Można się naprawdę rozproszony przez trudności finansowe. Zaoszczędzisz pieniądze i nie trzeba, że ​​znacznie dłużej, aby dostać się do szkoły autobusem. Możesz skończyć oszczędzając sobie mnóstwo czasu, ponieważ nie będzie musiał szukać otwartych miejsc parkingowych w pobliżu kampusu. Można nawet zaoszczędzić pieniądze gazu. To jest dobre dla naszej planety. Jeśli uczestniczyć kolegium w innym stanie, lub jeśli masz zamiar żyć w akademikach, zastanów się, czy naprawdę musisz zabrać ze sobą samochód. Może być trudno znaleźć parking w dużym mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>